Esze Barbara

SOS Szolgálat Alapítvány Esze Barbara

Esze Barbara 18 éves kislány.
14 éves korában félrenyelt és ennek következtében kómába esett. Majd felébredve a kómából derült ki, hogy oxigénhiány következtében agyi és egyéb károsodás lépett fel nála.
14 éves koráig kitűnő tanuló volt. több nyelven tanult, zongorázott, sportolt a kislány.
Orvosi leleteit alapítványunk kivitte Kijevbe és a professzor véleménye szerint őssejt beültetéssel nagy esélyt lát, hogy a gyógyulásútjára lépjen a kislány. A gyógykezelés és az ezzel járó költségek előteremtésére kérjük a támogatókat, hogy Barbara is esélyt kapjon a normális élethez.

Tisztelt S.O.S. Szolgálat Alapítvány!
Ismét kéréssel fordulok önökhöz. Gyermekem Esze Barbara gyógyulásának reményében, egy rehabilitációs programon veszünk részt. Ez háromszor egy hetes bentlakásos kezelés sorozatot jelent. (4 hetes szünetekkel) 1 hét 30 000.- Ft! Anyagi helyzetünkre való tekintettel kérném ezt a segítséget, lehetőséget. (egyedülálló+ 2 fiú gyermek)
Tisztelettel és köszönettel: Esze Istvánné