Farkas Richárd

SOS Szolgálat Alapítvány Farkas Richárd

“Egy fény kialudt”

Farkas Richárd 13 éves kisfiú.
Születésekor oxigénhiányos állapot lépett fel és ennek következtében lett Ricsi fogyatékkal élő gyermek.
A kijevi professzor vállalta Ricsi gyógykezelését őssejt terápiával.
A gyógykezelés költségeit a család nem tudja finanszírozni, ezért kérjük a támogatókat, hogy segítsenek.

Tisztelt alapítványi munkatársak!

Szomorú hírrel keresem meg Önöket.
A honlapjukon adománygyűjtést kezdeményeztek egy falumbeli kisfiúnak, őssejt beültetésre Kijevbe.
Az édesanyja volt nálam, a számlaszámot kerestük és szerette volna látni gyermekét a honlapon.
A szomorú hír az, hogy Farkas Richárd édesanyja augusztusban, élete 35. évében, rákban meghalt. Későn derült ki a betegség, nem tudtak már segíteni.
Most még jobban szükséges lenne a gyógykezelés mielőbbi megkezdése, hiszen már csak nagyszüleire támaszkodhat a gyermek és 9 éves kishúga.
Megkérném Önöket, hogy e szomorú hírrel egészítsék ki a Farkas Richárd mellé írt szöveget, remélve, hogy több adomány jut ennek a fiúnak és mihamarabb eljut Kijevbe, a kezelésre.

Tisztelettel: Unterwégerné

SOS Szolgálat Alapítvány Farkas Richárd