Ficzere Péter

SOS Szolgálat Alapítvány Ficzere Péter

Végső kétségbeesésemben fordultam Önhöz,hogy talán utolsó reményként Ön,és szervezete segítségét kérjem.
Egyedül nevelem az öt éve balesetben lebénult gyermekemet,aki azóta is kerekesszékben él.Tudomásomra jutott,hogy Balogh Csaba,az SOS Szolgálat Alapítványon keresztül egy külföldi beavatkozással segíteni tudna a gyermek állapotán. Sajnos a műtét nagyon költséges,önerőből képtelen lennék finanszírozni. Tisztelettel kérem,hogy amennyiben módjában áll,támogassák a műtét költségeit!
Összes jövedelmem a családi pótlék,és az ápolási díj
Ezek folyószámlára érkeznek,és mire hozzájutok,alig több 50 ezernél. Ebből az összegből kellene megéljünk. A polgármesteri hivatal segít,amíg lehetőségei,és a törvény engedi,de ez is csak ideig-óráig jelent megoldást. Talán annyit,hogy tudok tankolni egy ezresért,és két-három napig van mit enni.
Jelenleg ott tart az életem (életünk),hogy amennyiben egy héten belül nem fizetem ki a felhalmozott gáz tartozásomat,kikötik. Az áramot már több mint egy hónapja kikapcsolták. Az autó rendszámát le kellene adjam,mivel nyár óta nem tudtam átíratni a saját nevemre. Feltételezem,hogy jókora büntetést is kiszabnak rám ezért. Autó nélkül viszont mozdulni nem tudok a nyomorék gyerekkel.
Az Önkormányzatnál több mint egy éve bevontak az adóságkezelő programba,aminek a 20 ezer forintos önrészét a mai napig nem tudtam kifizetni.
Ez is jelenleg már végrehajtáson van,ami az én esetemben annyit jelent,hogy inkasszózzák a folyószámlámat,így még ehhez a kevéske pénzhez sem tudok sok hónapig hozzáférni.
Munkát vállalni nem tudok a gyermek napirendje miatt,és persze azért sem,mert nincs semmi munka,nem hogy négy órás. Amit egyébként is a támogatottak kapnának meg.
Tisztelettel kérem,hogy ha módjában áll próbáljon meg segíteni rajtunk!
Köszönettel: Ficzere Péterné
Gyula,Vajda János utca 9

Tisztelt Alapítvány,tisztelt Elnök Úr!

Azzal a kéréssel fordulok Önökhöz,hogy kisfiam Ficzere Peti nevére,
Önökhöz beérkezett pénzadományt részünkre átutalni
sziveskedjenek. Egyedül nevelem Petit,az állapota miatt munkát vállalni
nem tudok. Az összes jövedelmünket az ápolási díj,és a családi pótlék
képezi. Hónapok óta nem tudok számlákat sem fizetni,ezért erre a pénzre
most nagy szükségem van!
Megértésüket,és segítségüket előre is köszönöm!

Tisztelettel:Ficzere Péterné
Gyula
Tessedik u.14/a

Tisztelt S.O.S.Szolgálat Alapívány,tisztelt Elnök Úr!

Kerekesszékben élő kisfiammal egy első emeleti lakásban élünk.A
napokban a városi önkormányzat felajánlott részünkre egy földszinti
kertes házat.Sajnos a lakás felújítását
nem tudják finanszírozni,ezt nekem kellene megtenni.Pl.kifesteni a
falakat,padlószőnyeget,PVC-t vásárolni,függönykarnist beszerezni,a
portát lekeríteni,stb.
A jelenlegi jövedelmem, a családipótlék,és az ápolási díj,amiből
ezeket a dolgokat nem tudom megvásárolni.Ehez szeretném az Önök
segítségét kérni,hogy Petit minél hamarabb
ki tudjam vinni a jelenlegi börtön szerű “otthonunkból”.
Segítségüket előre is köszönöm!

Tisztelettel:Ficzere Péterné

számlaszámom:11773339-00422981