Hajdú Sándor

Hajdú Sándor 7 éves kisfiú .
Izomsorvadásban szenved, jelenleg kerekes székkel közlekedik. Kijevben már kétszer kapott őssejt beültetést és most nagyon kellene a harmadik is. Sajnos a szülők anyagi körülményei ezt nem teszi lehetővé. Alapítványunk bevonva a gyűjtő alapítványokat, valamint külső forrás szervezőket megkezdi az országos gyűjtést valamint a támogatók szervezését a költségek finanszírozására.

18. december. 2005.
Igazolás
Hajdú Sándor az Ukrán TA Idegsebészeti Intézet 5. számú klinikáján feküdt december 12. és 17. között. Diagnózisa a következő: progressziv izomsorvadás ( Duchen-forma),hipernutricia (túlsúlyos).
A következő kezelést kapta: IM humán embrionális meoblast.
Ajánlott kezelés:
Lecitin, 2*1 tabletta naponta 1 hónapon át,
Koenzim Q kompozitum 3*1 tabletta naponta 1 hónapon át,
Neurovital 3*1 tabletta naponta 1 hónapon át.Orvos: dr. Picskur19. július 2006. N4691
Igazolás
Hajdú Sándor az Ukrán TA Idegsebészeti Intézet 5. számú klinikáján feküdt december 12. és 17. között. Diagnózisa a következő: progressziv izomsorvadás ( Duchen-forma).

A következő kezelést kapta: IV humán embrionális hemonoetikus suspensiot, IM humán embrionális meoblast.
Ajánlott kezelés:

Lecitin, 3*1 tabletta naponta 1 hónapon át,
Koenzim Q kompozitum 2*1 tabletta naponta 1 hónapon át,
Neuromedin 2*1 tabletta naponta 1 hónapon át.

Orvos: dr. Picskur