Jósa András Kórház, Nyíregyháza

Jelentős összeggel segítettük hozzá a kórházat különböző kórházi berendezések, eszközök megvásárlásához.
SOS Szolgálat Alapítvány Jósa András Kórház

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház

GAZDASÁGI IGAZGATÓ

4400 Nyíregyháza, Szent István út 68.
Tel.: (42) 465-642 Fax.: (42) 465-641

Iktatószám: /2007 Ig.

S.O.S Szolgálat Alapítvány Közhasznú
Nemzetközi Társadalmi Szervezet

8641 Fonyód.
Pf :18

Balogh Csaba
részére

Tisztelt Balogh Csaba!

Az Alapítvány és Intézményünk között 2006. áprilisában egy megállapodás jött létre, melynek eredményeként 2006. novemberében átutaltak részünkre 500.000.- Ft-ot.

Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy munkájukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a Gyermekosztályunkon hatékonyabban gyógyíthassuk a beteg gyermekeket.

Nyíregyháza, 2007. január 18.

Köszönettel:

Hegyi Henrik D.
                                                                                                    gazdasági igazgató

SOS Szolgálat Alapítvány Jósa András Kórház

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház

GAZDASÁGI IGAZGATÓ

4400 Nyíregyháza, Szent István út 68.
Tel.: (42) 465-642 Fax.: (42) 465-641

ktatószám: /2007 Ig.

S.O.S Szolgálat Alapítvány Közhasznú
Nemzetközi Társadalmi Szervezet

8641 Fonyód.
Pf :18

Balogh Csaba
részére

Tisztelt Balogh Csaba!

Nyíregyháza, 2007. január 18.

Köszönettel:

Hegyi Henrik D.