Jozic Milán

SOS Szolgálat Alapítvány Jozic Milán

Milán 5 éves kisfiú, generalizált izom hypotoniát diagnosztizáltak nála. Kijev vállalta a gyógykezelését.

Tisztelt SOS Alapítvány!

Alulírott Jozic Szilvia kérem, hogy gyermekem Jozic Milán külföldi gyógykezeléséhez szíveskedjenek szociális támogatás címén hozzájárulni!
Előreláthatólag 2010. március 8-12.ig tartózkodunk Szerbiában a kezelés céljából.
Bankszámlaszámunk: CIB Zrt. Bajai Fiók 10700354-53879851-51100005.

Támogatásukat tisztelettel megköszönve: Jozic Szilvia

Kedves Csaba!

Tisztelettel értesítem, hogy megérkezett a pénz. Nagyon köszönjük.

Azért kérem ha lesz egy kis ideje, Ön is nézze meg, hogy mennyi az összegyűlt pénz.
A kitüntetéséhez szívből gratulálok, minden bizonnyal Ön méltó erre a megtiszteltetésre.

Üdvözlettel: Jozic Szilvia

Kedves Csaba!

Szeretném tájékoztatni, hogy Milánnal elkezdtük a Vargha-gyógymódot is. Bizonyára hallott már Vargha Zoltán által kidolgozott metodikáról.

Sajnos Ők nem ingyen kezelik a gyerekeket sem, az állapotfelmérés 20.000,-be, egy-egy kezelés pedig 7.000,-Ft-ba kerül. Plussz az utiköltség. Szerencsénkre van rendelőjük Kecskeméten is, így “csak” 220 km alkalmanként.
Ezért szeretném kérni, hogy az elkövetkezendő 2 hónapban is kaphassuk a támogatást.
Ha szükséges el tudom küldeni az intézettel kötött kezelésről szóló megállapodás másolatát.

Nagyon szépen köszönjük eddigi segítségüket is, és békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Önnek és az alapítvány minden munkatársának!

Üdvözlettel : Jozic Szilvia

Kedves Csaba!

Tisztelettel értesítem, hogy megérkezett a pénz. Nagyon köszönjük.

Kedves Csaba!

A mai napon megérkezett a támogatás, nagyon köszönjük!

Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy szept. 1-töl szüneteltetjük Milán kezelését, átmenetileg. Ugyanis rövidesen lábkorrekciós műtétre kerül sor,
ami után eleve nem lehet ezt a talpmasszázst csinálni.
Úgyhogy nagyon köszönjük az Alapítvány eddigi segítségét, ha lesz valami változás, jelentkezem!
Az alapítvány többi munkatársának is minden jót kívánva: Jozic Szilvia

SOS Szolgálat Alapítvány Jozic Milán