Juhász Szabolcs

SOS Szolgálat Alapítvány Juhász Szabolcs

Juhász Szabolcs izomsorvadás szenvedő kisfiú.
Alapítványunk véleményeztette leleteit Kijevben és 2007, június 24-től kapott Szabolcs időpontot a klinikától.
A klinikai vizsgálatok eredményeképpen gyógykezelést hajtottak végre Szabolcsnál.

Köszönő levél

Tisztelt alapítvány!
Balogh Csaba, Szőke Antal
Szeretném megköszönni, hogy segítettek Szabolcs fiam Kijevbe való kijutásában! Örülök, hogy sikerült elég rövid időn belül kijuttatniuk bennünket a kijevi őssejt beültetésre, ez számunkra nagyon fontos volt, mert még éppen járóképes volt Szabolcs és így van rá esélyünk, hogy nem fog kerekes székre szorulni. A kijevi kint tartózkodásunkat nagyban megkönnyítette hogy Tóni és Magda mindenben a segítségünkre volt. Bármilyen váratlan helyzetet megoldottak, a körülményeket próbálták jobbá tenni és még emberileg is támogatást nyújtottak, és biztattak bennünket.
Januárban vagy februárban ismételten ki kel mennünk egy újabb beültetésre ezért kérem önöket, hogy lehetőleg segítsenek az újabb kijutásban is.
Még egyszer teljes szívünkből köszönjük a segítségüket!
Juhászné Balogh Beáta és
Juhász Szabolcs