Keskeny Márk

SOS Szolgálat Alapítvány Keskeny Márk

Keskeny Márk 8 éves kisfiú örkényi lakos. Édesanyja három gyereket nevel élettársával.
Márknak csontrákja van, amelyről az orvosok nagyon bíztatóan beszélnek. Lábát fém keret veszi körül, közlekedni egyedül nem tud, óvodába nem járhat.
A sorozatos műtétek végett steril körülményekre lenne szüksége. Jelenleg egy helyiségben főznek, mosnak és tisztálkodnak. A család talált az utcájukban elfogadható áron ( 1 millió Ft.) egy családi házrészt. A tulajdonos kimondottan Márkra való tekintettel adja az ingatlant alacsony árért.
Az RTL Klub Fókusz című műsorának felhívására alapítványunk meglátogatta a családot és úgy döntött, hogy segít az ingatlan megvásárlásában majd később annak felújításában is.

2006. január 19-én Alapítványunk sikeresen hozzásegítette a családot az új lakás megvásárlásához.