Kézfogás Az Élhetőbb Életért Alapítvány – Balatonlelle

Kedves Csaba!

A „Kézfogás az élhetőbb életért” Alapítványunk (8638 Balatonlelle, Nyárfás köz 4.) nevében az alábbi kéréssel fordulok hozzád, mint az S.O.S. Szolgálat Alapítvány Elnökéhez.

Alapítványunk az alábbi közhasznú tevékenységeket tűzte ki célul:

· egészségmegőrzés, betegségmegelőzés, gyógyító-, egészségügyi rehabilitációs tevékenység,

· szociális tevékenység, családsegítés, időskorúak gondozása,

· tudományos tevékenység, kutatás,

· nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés,

· kulturális tevékenység,

· kulturális örökség megóvása,

· természetvédelem, állatvédelem,

· környezetvédelem,

· gyermek- és ifjúságvédelem, gyermek- és ifjúsági érdekképviselet,

· hátrányos helyzetű csoportok társadalmi esélyegyenlőségének elősegítése,

· emberi és állampolgári jogok védelme,

· a magyarországi nemzeti és etnikai kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos tevékenység,

· sport, a munkaviszonyban és a polgári jogi jogviszony keretében megbízás alapján folytatott sporttevékenység kivételével,

· euroatlanti integráció elősegítése,

· közhasznú szervezetek számára biztosított – csak közhasznú szervezetek által igénybe vehető – szolgáltatások,

· bűnmegelőzés és az áldozatvédelem.

A fenti feladatok megvalósítása, elsősorban a hátrányos helyzetű családok, gyermekek esélyegyenlőségeik, életfeltételeik javítása érdekében kérlek, hogy lehetőségeitekhez mérten természetbeni adományokkal (gyermek és felnőtt ruhák, cipők, háztartási textíliák, játékok, írószerek, tisztálkodási eszközök, tartós élelmiszerek, gyümölcs, édesség) szíveskedjetek támogatni Alapítványunkat.

Támogatásotokat és együttműködéseteket előre is köszönöm!

Balatonlelle, 2010. február 08.

Barátsággal: Hajcsár Éva