Király Erika

“Egy fény kialudt”

Király Erika budapesti fiatalasszony.
Tavaly októberben az orvosok az izomműködést érintő amytrophiás lateralsclerosis nevű idegrendszeri betegséget diagnosztizáltak. Fizikai állapota folyamatosan romlik, jelenleg csak járókerettel és külső segítséggel tud nagyon lassan közlekedni. Itthon az orvosok nem tudnak mit kezdeni állapotával.
Az orvosi zárójelentéseket alapítványunk lefordítatta oroszra és eljutatta Kijevbe, az Ukrán Tudományos Akadémia Idegsebészeti Intézete, Romodánov akadémikus nevét viselő (Kijev. 04050. Manukyszki út 32. sz.)
Klinikára, véleményeztetés céljából. A visszajelzés ígéretes volt és ez év október 23-ra berendelték Király Erikát, előzetes vizsgálatokra. Őssejt beültetéssel próbálnak meg segíteni betegségén.
Alapítványunk támogatók szervezésével törekszik előteremteni a költségek fedezésére a szükséges összeget