Szegedi Richárd

Tisztelt Támogatóink!

Az S.O.S. Szolgálat Alapítvány, valamint a Mentőöv alapítvány együttműködési megállapodás keretén belül elhatározták, hogy Szegedi Richárd szülei kérésének eleget téve gyűjtést szerveznek a súlyos izomsorvadásban szenvedő gyermek orvosi kezelésére ill. műtétjére.
Ricsi kalandos utazás során eljutott Ukrajnába, ahol azonnal elkezdték gyógykezelését, és sikeres sejtátültetést hajtottak végre.
Megkapta gyógyszereit és két hónapi gyógyszeres kezelés után nyolc hónapon belül, kerülhet sor a gyógykezelésre.
Ricsi műtétje 5 000 euro.
Az alapítvány és az ukrán professzor napi kapcsolatban állnak egymással és folyamatosan tájékoztatják az orvosokat a beteg állapotáról.
Segítségével Ön is hozzájárult Szegedi Richárd gyógyulásához.

Szegedi Richárdot sikerült alapítványunknak őssejt beültetésre kijuttatni a kijevi klinikára, Dr. Picskur osztályára. A kezelés olyan jól sikerült, hogy a helyi televízió is készített felvételt róla valamint Ricsinek az állapota azóta a leletek alapján is hétszer jobb lett.
Az utazást alapítványunk a Szent Kristóf Betegszállító Egyéni Cég Zirci mentőautójával bonyolította. Biztosítottunk egy betegkísérőt valamint egy tolmácsot is.
A kezelést tavasszal ismét meg kell ismételni állítólag utoljára.