Szélrózsa program Kaposvár 2006

BALATONBOGLÁR- ORDACSEHI TELEPÜLÉSEK PLATÁN SZOCIÁLIS ALAPSZOLGÁLTATÁSI KÖZPONT GYERMEKJÓLÉTI ÉS CSALÁDSEGÍTŐ SZOLGÁLATA
8630 BALATZONBOGLÁR, DÓZSA GY. U. 45.
IRODA: BERZSENYI U. 14.
TEL./FAX:06/85-450-221

SZÍNHÁZ LÁTOGATÁS

Balatonboglár- Ordacsehi Települések Platán Szociális Alapszolgáltatási Központ Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálata és az S.O.S. Szolgálat Alapítvány közös szervezésében
2006. március 21-én színházi előadás megtekintésére került sor. A kaposvári Csiky Gergely Színházban az Emil és a detektívek című előadáson a Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 3.o, 5.o., 6.o.,- os tanulói vehettek részt.
Az iskola osztályfőnökei által kiválasztott 30 tanuló ingyenesen jutahatott el az előadásra.
A támogatók segítségével lehetőség nyílt ajándékok, üdítő és gyümölcs szétosztására.
Minden gyermeknek tetszett az előadás és már többen jelezték, hogy szeretnének a következő budapesti színházi előadáson is részt venni.
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy ez az utazás megvalósulhasson:
-S.O.S. Szolgálat Alapítvány
-Micimackó játékbolt
– Praktika
– Paradoxon
– Papír-Írószer Bolt ( Szőkéné Kónya Ibolya)
– Balatonboglár Önkormányzata
– Ordacsehi Önkormányzata
– Euronics
– Kis Csömend (Juhász Attika)

Balatonboglár, 2006. március 30.

Horváthné Csima Tímea Gáspárné Dezső Eszter
családgondozó családgondozó