Szendefiné Csalári Anna

SOS Szolgálat Alapítvány Szendefiné Csalári Anna

Emlékeztető

Alapítványunk az RTL klub felhívására karolta fel Szendefiné budapesti nagycsaládos anyuka ügyét.
Szendefiné egyedül neveli öt gyermekét és ápolja tehetetlen, beteg idős édesanyját.
Gyerektartást nem kap egy gyermek után sem, munkahelye nincs a legkisebb gyerek végett,nem tud elmenni dolgozni. A közüzemi szolgáltatók kikapcsolták a gázt, időszakosan a villanyt.
Alapítványunk családlátogatás céljából meglátogatta a családot és szembesült Szendefiné kérvényében leírtakkal.
Fentiekre tekintettel úgy határozott az alapítvány kuratóriuma, hogy egyszeri szociális gyorssegélyben részesíti a családot, és átutalt a család részére 250.000 Ft-ot, valamin t egy kerékpárt adományozott a gyerekeknek.
Az alapítvány a lehetőségeihez képest a közelgő ünnepekben is próbál segíteni a családon ajándékokkal és egyéb más tárgyi adományokkal, bútorok, stb.

2007-11-17

SOS Szolgálat Alapítvány Szendefiné Csalári Anna