Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Szakiskola – Budapest

Tisztelt SOS szolgálat alapítvány!

Szeretném Önöket megkérni, hogy a hátrányos helyzetű gyermekeknek legyenek szívesek segíteni mert ők egy hajléktalan óvodába járnak és adományokat gyűjtünk a gyermekek részére.
Rengeteg ruhát , cipőt kaptunk már közhasznú alapítványoktól és magán személyektől.

Amit szeretnénk kérni önöktől az egy:

1 db szoba mérleg
És ha tudnának segíteni egy laptop nagyon jól jönne az óvodánkban számítógép nem mert az nem hordozható mert van egy kompetencia foglalkozásunk amit az állam támogat de nem vásárolható az elnyert összegből laptopra mert azt nem engedélyezik az eszközvásárlásból. Mivel a fenntartónk sem tud ebben segíteni ezért kérjük önöket.
A laptop azért lenne szükséges a két csoportban a 40 gyermekhez mert zene és honlap mutogatás és fénykép nézegetés és más programok bemutatása miatt lenne szükséges.

Nagyon köszönöm előre is a segítségüket
Tisztelettel: Szabóné Főrhécz Krisztina
Wesley János Óvoda